🌷PAVASARIO IŠPARDAVIMAS 🎁Kiekvienas atvykęs apsipirkti gyvai DOVANŲ gauna išskirtinę veido kaukę su hialuronu!🎁 🤩 TOP PREKĖMS NUOLAIDOS IKI - 80% 💚 PAVASARIO NAUJIENOS JŪSŲ ODAI

Apie mus

„HAIR JAZZ“ produktų linija yra gaminama Pietų Prancūzijoje gerai žinomos kosmetikos kompanijos „Institut Claude Bell“. „HAIR JAZZ“ yra unikalūs ir naujoviški plaukų priežiūros produktai, praturtinti aktyviaisiais ingredientais, kurie gali padaryti plaukus storesnius, minkštesnius, žvilgančius, sveikesnius ir pagreitinti natūralų plaukų augimą. Prieš išleidžiant produktą į rinką, jis yra kruopščiai tikrinamas, įskaitant bakteriologinius tyrimus, toksikologinius tyrimus ir klinikinius tyrimus. Daug dėmesio skiriama produkto efektyvumo ir saugumo analizei.

Institut Claude Bell” yra žinomas dėl savo patirties, kuriant produktus, kurie stabdo plaukų slinkimą bei skatina jų augimą. Nuo įmonės įkūrimo, visame pasaulyje buvo parduota milijonai unikalių ir novatoriškų Institut Claude Bell” plaukų priežiūros produktų, gražiems ir sveikiems plaukams.

UAB „Harmony Life“ turi išimtines teises platinti „HAIR JAZZ“ produktus Lietuvoje.


Telefono numeris: (8 698) 70707‎. Skambinti darbo dienomis I-IV 9.30-17 val., V 9.30-16 val., švenčių dienomis nedirbame.

El. paštas: info@harmonylife.lt.

Mūsų adresas:

Ukmergės 220

Vilnius 07157

UAB "Harmony Life"
Įmonės kodas: 302664526
PVM kodas: LT100006568814

 

Loading...