HAIRBELL šampūnas. Padidina kondicionieriaus efektyvumą

HAIRBELL šampūnas. Padidina kondicionieriaus efektyvumą
Gamintojas:

Institut Claude Bell (Prancūzija)


Kodas: HairBell shampoo
Prekyboje: Taip
15,90 €
Kiekis: Į krepšelį

Šampūnas 250 ml. HAIRBELL šampūnas: privalomas norint, skatinti plaukų augimą su HAIRBELL kondicionieriumi.

 

HAIRBELL - ypatingai efektyvi priemonė, kuri skatina plaukų augimą.

 

HARLBELL poveikis plaukams:

 1. Plaukai auga greičiau;
 2. Glotnūs ir žvilgantys plaukai;
 3. Poveikis išlieka kelis mėnesius, net nutraukus gydymą;
 4. Tinka visiems plaukų tipams
 5. Mažina plaukų kritimą ir slinkimą.

 

HAIRBELL veikliosios medžiagos:

 • sojos baltymai
 • kiaušinio lukšto ekstraktas
 • keratinas 
 • B6 vitaminas

 

Kliniškai yra patvirtinta, kad naudojant HAIRBELL plaukai auga iki 3 kartų greičiau. Plaukai per keturis mėnesius gali užaugti daugiau, negu įprastai užauga per visus metus.

Maitinant ir palaikant drėgmę, Jūsų plaukai vėl atsistatys, taps stiprūs ir blizgūs.

 

 

*KLINIKINIAI TYRIMAI

Išsamius klinikinius tyrimus apie HairBell produktus (anglų kalba) galite atsisiųsti čia: http://bit.ly/HairBell-Clinical-Studies

Klinikiniai tyrimai buvo atlikti 60-čiai savanorių. Tyrimo rezultatai buvo stebimi 30 dienų. Po 30-ies dienų buvo pateikti šie ***rezultatai:

 • Maksimalus plaukų augimas 4.5 cm,
 • Vidutinis plaukų augimas 2.9 cm.

Normaliomis sąlygomis plaukų augimas kas mėnesį yra 1.5 cm.

 

**VARTOTOJŲ PASITENKINIMO TESTAS:

Apklausus dalyvius apie HairBell produktų poveikį vartotojai pateikė šiuos ***rezultatus:

 • Stipresni plaukai: +83%;
 • Greitesnis plaukų augimas: +76%;
 • Produkto efektyvumas: +80%;
 • Pasitenkinimas produktu: 90%. 

 

NAUDOJIMAS

Kas 2-3 dienas šlapius plaukus ištrinkite nedideliu šampūno kiekiu ir pirštų galiukais švelniai išmasažuokite visą skalpą. Palaikykite 3-4 minutes ir išskalaukite šiltu vandeniu. Patekus į akis, kruopščiai nuskalaukite vandeniu.

Išplovę galvą šampūnu, nedideliu kieku kondicionieriaus ištrinkite plaukus ir pirštų galiukais švelniai išmasažuokite visą skalpą. Keletą minučių palaikykite ir išskalaukite.

HAIRBELL balzamo sudėtyje yra aktyvūs ingredientai. HAIRBELL šampūnas paruošia plaukus, kad balzamas teiktų didžiausią naudą.

 

REKOMENDACIJA:

Rekomenduojame naudoti papildomai drėkinančias priemones plaukams - aliejus, kaukes, ar nenuplaunamus kondicionierius. HairBell priemonėse yra kalcio, kuris skatina plaukų augimą, tačiau šiek tiek juos sausina. Kad Jūsų plaukai neišsausėtų NETEPKITE plaukų kondicionieriaus ant visų plaukų - TEPKITE TIK Į ŠAKNIS! Taip pat rekomenduojame prieš tepant HairBell balzamą užtepti Jūsų turimą, paprastą balzamą, kuris suminkštintų plaukus.

 

250 ml šampūnas

 

Testai buvo atlikti nepriklausomos labaratorijos  SpinControl: http://www.mascotspincontrol.in/

PROTOKOLAS : *Klinikiniai testai buvo atlikti 60-čiai savanorių iš Prancūzijos. Produkto poveikis buvo stebimas 30 dienų, matuojant kiekvieno paciento plaukų augimą. Savanoriai buvo padalinti į dvi grupes. Pirmoji grupė vartojo HairBell plaukų priežiūros priemones, o antroji įprastas plaukų priežiūros priemones. Rezultatai parodė, kad tų dalyvių, kurie naudojo HairBell priemones, plaukų augimas buvo didesnis 122% lyginant su dalyviais, kurie naudojo įprastines plaukų priežiūros priemones.

**Savęs vertinimo testą atliko 30 savanorių, bandžiusių HairBell priemones.

 ***Produkto rezultatai gali skirtis priklausomai nuo vartotojo. 

 

 

Hairbell šampūno sudėtis:

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAÏNE, COCAMIDE DEA, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED KERATIN, EGG SHELL EXTRACT, ALCOHOL, CAMPHOR, METHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, PYRIDOXIN HCL, PERFUM, CITRIC ACID, CARBOXYMETHYL CHITIN, PROPYLENE GLYCOL, 5-BROMO-5- NITRO-1,3 DIOXANE, C.I. 42090, ALPHA AMYL CINNAMAL, LINALOL.

apie
5 ( 5 / 5 )
Labas vakaras, ar galima šį šampūną naudoti po ilgalaikio plaukų tiesinimo keratinu? HarmonyLife: Taip, galima
apie
5 ( 5 / 5 )
Sveiki,norėjau paklausti. O jeigu Hairbell šampūnu reikia įtrinti tik šaknis, tai likusius plaukus plauti kitu šampūnu? :) HarmonyLife: Ne, kitu šampūnu nereikia plauti. Kuomet priemonę įtrinsite į šaknis palaukite 4 minutes ir nuplaukite, nubėgančios putos nuplaus visus plaukus
apie
5 ( 5 / 5 )
Pradejau naudoti sampuna ir balzama,norejau paklausti,kuriam laikui uztenka 250 ml vidutinio ilgio plaukams.Kiek laiko ir kiek buteliuku nusipirkti,kad pasjusciau progresa.HarmonyLife: rezultatai yra matomi po dviejų mėnesių reguliaraus priemonių naudojimo, 250 ml talpos buteliukų užtenka 1-1.5 mėnesiui priklausomai nuo naudojimo
apie
5 ( 5 / 5 )
Sveiki, ar su hairbell šampūnu įtrinti plaunant tik šaknis, o likusią dalį plauti su kitu šampūnu, ar galima visus plaukus plauti šiuo šampūnu?Harmony life: Laba diena, patartina tik šaknis
apie
5 ( 5 / 5 )
Ar naudojant tik sampuna bus poveikis? ar butina naudoti ir kondicionieriu?Harmony Life: Veikliosios medžiagos yra Hairbell kondicionieriuje, jeigu norite, galite naudoti kitą šampūną, kuriame nėra silikono.
Rašyti atsiliepimą
Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):Loading...