❤ DEDAME VISAS PASTANGAS, KAD SAVO PREKES GAUTUMĖTE KAIP ĮPRASTA ❤
Kategorijos

BUST OF THE STARS kremas su kolagenu ir elastinu suteikia stangrumą krūtinei

BUST OF THE STARS  kremas su kolagenu ir elastinu suteikia stangrumą krūtinei
Gamintojas:

Institut Claude Bell (Prancūzija)


Kodas: 230
Prekyboje: Taip
19,98 €
Kiekis: Į krepšelį

Krūtų priežiūros priemonė stangrinanti ir  suteikianti tonusą krūtims.

 

Prancūzijos Claude Bell Instituto sukurta priemonė, kuri didina, stangrina ir suteikia tonusą krūtinei. Skirta moterims, kurios siekia tobulesnės ir tvirtesnės krūtinės.

Krūtinė yra vienas svarbiausių ir labiausiai išsiskiriančių moters grožio atributų. Todėl nebenustebinsime moterų pasirūpindami ir šia svarbia grožio rutinos dalimi.

Nemažai krūtų problemų (hipertrofija, neišsivystymas, raumenų praradimas) gali būti išsprendžiamos tik chirurginiu būdu, tačiau tam tikri nedideli trūkumai gali būti koreguojami ir tinkama kosmetika.

Šia priemone stimuliuodami audinio medžiagų apytaką, ląstelių kvėpavimą, odos audinių elastingumą – visais šiais aspektais prisidedame sutvirtinant krūtinę.

 

 

SUDĖTIS:

BUST OF THE STARS sudėtyje yra maitinantis medžiagų kompleksas, kuris stimuliuoja audinių metabolizmą ir gerina ląstelių kvėpavimą.

Taip pat padidina peptidų kiekį, t.y. molekulių susidedančių iš dešimčių amino rūgščių, kurios turi daug baltymų. Šie kolageno ir elastino pirmtakai padidina krūtinės toną ir sutvirtina odos audinius.

  • Kolagenas - tai baltymas, kuris dideliais kiekiais yra aptinkamas visuose audiniuose ir jiems suteikia struktūrą bei tarpusavio sukibimą.

  • Elastinas yra natūraliai jungiamojo audinio gaminamas baltymas, kuris yra elastingas ir kūnui atgauti formas po tempimo arba susitraukimo. Skirtingai nei kolageno, jo pagrindinė rolė yra užtikrinti odos elastingumą.

 

*KLINIKINIAI TYRIMAI

Išsamius klinikinius tyrimus (anglų kalba) galite atsisiųsti čia: https://bit.ly/Bust-of-the-Stars-Clinical-Tests

Atlikti *klinikiniai tyrimai po 2 mėnesių BUST OF THE STARS naudojimo pademonstravo žymius **rezultatus:

  • Ląstelių atsinaujinimas padidėjo: +77,5%,

  • Padidėjo stangrumas: +18,5%,

  • Pagerėjo krūtų tonusas: +13%.

 

NAUDOJIMAS

Kasdien (ryte arba vakare) užtepkite produkto pageidaujamoje vietoje, geriausiai po maudynių. Švelniai masažuokite kol kremas visiškai įsigers į odą. Rezultatą pamatysite jau po savaitės.

 


 

Testai buvo atlikti nepriklausomos labaratorijos  Sederma: https://www.sederma.com/

PROTOKOLAS : *Klinikiniai testai buvo atlikti 14-ai savanorių. Produkto poveikis buvo stebimas 2 mėnesius. **Produkto rezultatai gali skirtis priklausomai nuo vartotojo. 

apie
3 ( 3 / 5 )
sveiki kada preke pasirodys prekyboje?
apie
3 ( 3 / 5 )
laba diena o su kontraceptikais galima ji naudoti?aciu
apie
5 ( 5 / 5 )
Sveiki norėčiau užsisakyti prekę į UK. Ar būtų tokia galimybė jei apmokėčiau banko pervedimu už prekę ir siuntimą, o jūs išsiųstumėte ?
apie
5 ( 5 / 5 )
Laba diena o padidina krutine?
apie
4 ( 4 / 5 )
Laba diena,ar sis kremas tiktu krutinei praradusei forma is po gimdymo?Aciu Harmony life: Sveiki, tam tikri nedideli trūkumai gali būti koreguojami šia priemone.Stimuliuodami audinio medžiagų apytaką, ląstelių kvėpavimą, odos audinių elastingumą –visa tai puikiai padės sutvirtinti krūtinę, kuri prarado formą po gimdymo.
Rašyti atsiliepimą
Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Loading...