Anti-Age kremas nuo raukšlių 40+

Nauja Anti-Age kremas nuo raukšlių 40+
Gamintojas:

Institut Claude Bell (Prancūzija)


Kodas: Anti-Age kremas
Prekyboje: Taip
16,99 €
Kiekis: Į krepšelį

Prieš-raukšlinis kremas „Anti-age“ sukurtas apsaugoti nuo raukšlių ir lyginti jau susidariusias raukšles. Tinka naudoti nuo 40 metų.

 

Naujas kremas Lietuvos rinkoje!

 

Revoliucinis „Anti-age“ kremas lygina odą ir mažina veido raudonį.

Kremo sudėtyje esantys bioaktyvūs ingredientai kilę iš Thermus thermophilus augalinių kultūrų efektyviai drėkina odą ir suteikia jai elastingumo.

 

Susigrąžink jaunystės spindesį!

Kuo anksčiau pripažinsite, jog Jūsų oda sensta diena iš dienos, tuo greičiau galėsite sau padėti. Mes žinome, kokia gali būti beviltiška efektyvaus kremo paieška. Todėl mes siūlome Jums išsigelbėjimą -  Prancūzijos mokslininkų sukurtą itin veiksmingą prie-raukšlinį kremą.

 

Kodėl oda sensta?

Odos senėjimo procesas priklauso nuo daugelio faktorių, tokių, kaip stresas, UV spinduliai, oro užterštumas, cheminiai produktai. Šie faktoriai daro įtaką ankstyvam odos senėjimui, odos išsausėjimui, išsiplėtusiems kapiliarams, odos spindesio ir stangrumo praradimui.

Dėka mokslinių tyrimų, trukusių keletą metų, ekspertai sukūrė ypatingą formulę, galinčią atjauninti ir apsaugoti odą nuo raukšlių susidarymo.

 

Efektyvios formulės paslaptis yra jau atskleista!

Mūsų produktas yra itin efektyvus ir naudingas!

 

Kaip veikia kremas?

Aksominės tekstūros kremas ne tik atstato ir jaunina odą, bet ir apsaugo nuo raukšlių susidarymo ateityje.

Šis prieš-raukšlinis kremas, tai holistinė terapija Jūsų odai. Ypatinga kremo formulė jaunina, maitina, puoselėja ir apsaugo odą nuo raukšlių formąvimosi. Efektas matomas per ypač trumpą laikotarpį!

 

Kokia kremo sudėtis?

Specialūs bioaktyvūs ingredientai, kurie buvo tobulinami ištisus metus, ištiesų veikia ir jaunina odą. Ypatinga Thermus thermophilus kultūros substancija užpildo Jūsų odos ląsteles ir sugrąžina jai stangrumą.

Viena iš kremo sudedamųjų dalių yra stebūklingasis Argano aliejus, pelnęs pasaulinį pripažinimą, kaip efektyvi priemonė nuo raukšlių ir itin vertinamas Holivudo aktorių bei modelių.

 

 

Klinikiniai tyrimai įrodo kremo efektingumą!

Kad įrodytume kremo efektyvumą mes atlikome klinikinius tyrimus. Produktas buvo išbandytas ant 54-ies individų. 27-ių savanorių grupė išbandė prieš-raukšlinį kremą ir 27 savanoriai išbandė placebo arba neaktyvią substanciją.

Rezultatai buvo stebimi naudojant VISIA® sistemą, kuri gamina multi-spektrinias (aukštos rezuliucijos) nuotraukas ir detalią tyrimo analizę.

Testai, atlikti ant savanorių parodė šiuos rezultatus:

  • Pigmentinių dėmių sumažėjimas,
  • Pastebimas raukšlių sumažėjimas,
  • Mažesnis veido raudonis.

 

 

Ant individų, kurie naudojo placebo substanciją, pagerėjimo nebuvo pastebėta.

Sustabdyk senėjimo procesą šiandien!

Įsigyk dabar mūsų prieš-raukšlinį kremą ir palepkink savo odą nuostabia terapija, kuri paliks Jus be žado. Užsisakyk dabar!

 

Nėra atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Loading...