Kategorijos

2 x GREY AWAY. Losjonas prieš žilus plaukus

2 x GREY AWAY. Losjonas prieš žilus plaukus
Gamintojas:

Institut Claude Bell (Prancūzija)


Kodas: 2 X GreyAway
Prekyboje: Taip
29,90 €
Kiekis: Į krepšelį

GreyAway losjonas atstato natūralią plaukų spalvą!

Tai Claude Bell Instituto aukščiausio lygio sprendimas prieš žilus plaukusPlaukų losjonas prieš žilus plaukus. Vartotojų pasitenkinimas arti 100%, nepriklausomai nuo žilų plaukų apimties.

O JEIGU JŪSŲ PLAUKAI ATGAUTŲ NATŪRALIĄ SPALVĄ?

Dažnas žilų plaukų dažymas gali susilpninti plauką bei pakenkti galvos odai. Taip pat plaukų dažymas atima nemažai laiko bei reikalauja finansinių išteklių. Todėl Claude Bell institutas sukūrė specialų losjoną su augaliniais ekstraktais, kuris ne tik padeda susigrąžinti pradinę plaukų spalvą, bet ir stiprina juos. GREY AWAY – tai naujas revoliucinis gydymas skirtas žiliems plaukams. Gydymas yra paprastas, greitas ir labai efektyvus.

Kasdien nuo 14 iki 28 dienų losjonu tepant sausus plaukus palaipsniui atstatomas natūralus plaukų pigmentas. Po 28 dienų losjoną pakanka naudoti porą kartų per savaitę, kad neataugtų žili plaukai.

KODĖL MANO PLAUKAI TAMPA ŽILI?

Iš tiesų plaukai tampa ne pilki, o balti! Tai optinė iliuzija susimaišius natūralios spalvos ir baltiems plaukams. Tiems, kurių plaukai tampa vis žilesni ir žilesni, iš tiesų didėja baltų plaukų dalis. Plaukų balimas yra fenomenalus reiškinys. Plaukai pradeda augti balti kai nebėra pigmento ir specifinės ląstelės, vadinamos melanocitais, nebegali perduoti melanino keratinocito ląstelėms.

ŽILI PLAUKAI IR "PLAUKŲ ATMINTIS"

Prieš keletą metų Claude Bell Instituto laboratorijoje sukurta formulė, kuri palaipsniui atstato plaukų pigmentą: sukurtas GREY AWAY losjonas. Šio losjono pagrindinė veiklioji medžiaga yra Japonijoje augančio Wasabia Japonica ekstraktas. Kitos medžiagos yra skirtos suteikti šiam ekstraktui stabilumo ir kosmetines savybes GREY AWAY losjonui.

Aktyvusis ingredientas produkte yra skystos formos ir naudojimo metu įsigeria į sauso plauko struktūrą. Per keletą minučių įvyksta reakcija tarp aktyviojo ingrediento Wasabia Japonica ir plauke esančio keratinokurios metu ingredientas tampa nebetirpus. Pasiekęs šią formą ingredientas tampa stabilus. Plaukų spalvos grįžimas yra kontroliuojamas per tokių aplikacijų skaičių, didinant užfiksuojamo ingrediento kiekį. Nėra aiškaus paaiškinimo tokiam fenomenui, tačiau akivaizdžiai atsistato plaukų spalva. Tai yra vadinama “plaukų atmintimi”.

*KLINIKINIAI TYRIMAI

Išsamius klinikinius tyrimus galite atsisiųsti čia: https://bit.ly/GreyAway-Clinical-Tests

*Klinikiniai tyrimai pademonstravo šiuos ***rezultatus:

  • Per 14 dienų žilų plaukų sumažėjo 46%
  • Per 28 dienas žilų plaukų sumažėjo 83%.
  • **Vartotojų pasitenkinimas arti 100%.

*Klinikiniai tyrimai patvirtino, kad palaipsniui atsistatė žilų plaukų natūrali spalva.

GREY AWAY yra visiškai saugus ir nekenksmingas sveikatai. Jį gali naudoti visi, nepriklausomai nuo plaukų tipo.

NAUDOJIMAS

Pirmoje, atstatomojoje fazėje naudokite losjoną kiekvieną rytą, tepdami sausus plaukus. Ši procedūrą geriausia atlikti ryte, kadangi dėl saulės šviesos padidėja aktyviojo ingrediento aktyvumas. Šį plaukų gydymą naudokite nuo 14 iki 28 dienų, kol Jūsų plaukai atgaus natūralią spalvą.

Palaikymo fazėje, naudokite GREY AWAY losjoną 2 kartus per savaitę, tam, kad balti plaukai negrįžtų.

GREY AWAY losjono sudėtyje nėra nei acetatų nei parabenų.

Purškiamas losjonas - 200 ml

 

 

 

Testai buvo atlikti nepriklausomos labaratorijos SEDERMA: https://www.sederma.com/

 

PROTOKOLAS : *Klinikiniai testai buvo atlikti 20-čiai savanorių iš Prancūzijos. Testuotojų grupė buvo padalinta lygiomis į moterų ir vyrų grupes. Produkto poveikis buvo stebimas 28 dienas. 

**Savęs vertinimo testą atliko 20 savanorių, bandžiusių GreyAway priemones. 95% dalyvių buvo patenkinti rezultatais.

 ***Produkto rezultatai gali skirtis priklausomai nuo vartotojo. 

 

 

Nėra atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Loading...