HAIR LISS Keratin – šampūnas ir kondicionierius su keratinu

-30% HAIR  LISS Keratin – šampūnas ir kondicionierius su keratinu
Gamintojas:

Institut Claude Bell (Prancūzija)


Kodas: HAIR LISS Keratin SET
Prekyboje: Taip
39,88 € 27,92 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų plaukai, silpni, nepaklusnūs bei pažeisti?

Mūsų plaukai yra net iki 90 procentų sudaryti iš keratino. Jis stiprina ir atstato plaukų struktūrą. Dėl blogos mitybos, streso ir kitokių įvairių veiksnių, mes prarandame daug keratino, dėl to plaukai tampa nebe tokie paklūsnūs, praranda žvilgesį.

Specialistai rekomenduoja HAIR LISS Keratin rinkinį, nes:

  • Keratinas maitina bei lyginta plaukų pluoštą;
  • Neleidžia veltis plaukams;
  • Išlaiko plaukus tiesius iki kito plovimo.

Šį šampūną ir kondicionierių taip pat rekomenduojame naudoti po braziliškos koretino plaukų tiesinimo procedūros, kad plaukai ilgiau išliktų tiesūs.

Keratinas yra pagrindinis mūsų kūnų komponentas, dėl kurio galima džiaugtis gražiais plaukais. Taip pat šis baltymas pasižymi ir kitomis savybėmis, kurios padeda spręsti daugelį plaukų problemų.  

Tinka visiems plaukų tipams!

Be parabenų!

Keratinas užtikrina šias plaukų savybes:

  • Žvilgesį

Plaukai gali atspindėti šviesą. Dėl sveiko keratino kiekio plaukai tampa idealiai tiesūs bei lygūs. Taip sukuriamas veidrodinis efektas, dėl kurio plaukai nepaprastai žvilga.

  • Plastiškumą

Keratinas suteikia plaukams plastiškumo. Kitais žodžiais tariant, tai – savybė, dėl kurios plaukai išlaiko tokią pat formą/šukuoseną. Pastaroji, veikiama karščio ar vandens,po šukavimo išlieka nepageidautinai trumpai.

  • Elastingumą

Elastingumas yra labiausiai vertinama keratino teikiama savybė.Net ištempus garbanotus plaukus, jie grįš į pradinę padėtį.

NAUDOJIMAS

Švelniai masažuodami paskirstykite šampūną ant drėgnos galvos odos bei plaukų. Nuskalaukite. Procedūrą kartokite. Patekus į akis, kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Išplovus plaukus šampūnu truputį kondicionieriaus užspauskite ant delno ir ištrinkite juo plaukus. Palaikykite porą minučių, tuomet išskalaukite vandeniu.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Netinka ką tik persoksidu nušviesintiems plaukams

500 ml šampūnas su dozatoriumi

500 ml kondicionierius su dozatoriumi

apie
4 ( 4 / 5 )
Neseniai isigijau sampuna ir kondicionieriu. Kondicionierius niekam tikes, netgi nesuprantu kokios jis konsistencijos. O sampunu dziaugiuosi.
apie
5 ( 5 / 5 )
norejau pasiteirauti, ar tinka sie sampunai nesciosioms?
apie
5 ( 5 / 5 )
mano plaukai labai šiaušiasi ir banguojasi, todėl pastoviai tiesinu tai tiesintuvu, tai kitom priemonėm, dabar bandžiau šita rinkini, tai pliusas, kad nesivelia plaukai, tikrai tiesesni, panasu efekta kaip nuotraukoj isgaunu, bet vis tiek reik tiesintuvo, o laiko porą dienų. kas gerai, kad pradejo žvilgeti, tai kaip už tokia kaina, manau apsimoka:))
apie
5 ( 5 / 5 )
nusipirkau, kai išbandysiu būtinai aprašysiu :)
apie
5 ( 5 / 5 )
Nusipirkau, būtinai išbandysiu ir pasidalinsiu nuomone. Pirmas įspūdis labai teigiamas.
Rašyti atsiliepimą
Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Loading...