Losjonas nuo plaukų slinkimo vyrams

Losjonas nuo plaukų slinkimo vyrams
Gamintojas:

Institut Claude Bell (Prancūzija)


Kodas: Procapil'Hair Lotion
Prekyboje: Taip
24,90 €
Kiekis: Į krepšelį

Slenka plaukai? PROCAPIL'HAIR atstato ir gerina plaukų būklę!

AR JUMS SLENKA PLAUKAI? 
AR JAUDINATĖS DĖL NUPLIKIMO? 
AR JŪSŲ ŠEIMOJE NUPLIKIMAS YRA PAVELDIMAS?

Plaukų fiziologija

V-ajame amžiuje pr. m. e, žinomas graikų daktaras Hipokratas pažymėjo, kad eunuchai (kastruoti vyrai) niekada nenupliks, kadangi plikimas tiesiogiai yra susijęs su vyriškumu. Anksčiau buvo manyta, kad plikimas yra vyriškumo įrodymas, nes aukštas testoterono lygis skatina plikimą.

Tačiau iš, problema yra šiek tiek sudėtingesnė...

20-čiai proc. vyrų sulaukusių 20-ties metų pasireiškia androgeninė apoliacija (plikimas), sulaukus 30-ties metų nuplikimo tikimybė padidėja 10%, po 50-ties metų daugiau negu pusė vyrų ima plikti.

Pagal priežastis plikimas gali būti:

- androgeninis (dėl paveldėto polinkio, nes sutrinka odoje esančių vyriškų hormonų, dalyvaujančių plaukų augimo cikle (priežastis nėra pilnai aiški, manoma, kad gali vystytis dėl autoimuninio plauko folikulo pažeidimo, bet pasitaiko sergant ir kai kuriomis ligomis),

- difuzinis (atsiranda infekcinių ligų, didelio karščiavimo, operacijų, laikantis nesubalansuotos dietos, greitai netenkant svorio, trūkstant geležies, cinko, sergant skydliaukės ligomis, vėžiu, tuberkulioze, sifiliu, vartojant kai kuriuos vaistus),

- randinis (kai dėl traumų, dėl plauko folikulo susirgimų, sergant kai kuriomis jungiamojo audinio ligomis, pvz., raudonąja vilklige, sklerodermija)

- įgimti plaukų augimo sutrikimai.

Plaukų augimo ciklas

Kiekvieno plauko gyvenimas yra ribotas, kai jis baigiasi, plaukas iškrenta, sukurdamas vietą naujam plaukui. Plaukams išslinkus po 3 mėnesių prasideda naujas ciklas, kai formuojasi nauji folikulai. Šis ciklas kartojasi maždaug 25 kartus per visą gyvenimą.

Yra įrodyta, kad dėl vyrų paveldėto plikimo dažniausiai yra kaltas nepaprastas plaukų šaknų jautrumas specifinėse viršugalvio vietose dėl vyriško hormono testoterono pareinamąjai formai degidrotesteronui (arba DHT). Šio hormono įtaka nuvargina plaukų folikolus ir jie įstengia užauginti tik ploną pūkelio plauką.

ProCapil losjono sudėtis

PROCAPIL'HAIR sudėtyje yra 3 ypatingi ingredientai, kurių derinys itin veiksmingai kovoja prieš plaukų slinkimą:

  • galingas peptidas biotinyl-GHK: šis peptidas susideda iš kelių molekulių -  Glycyl-Hystidyl-Lysine ir vitamino B7, dar žinomo, kaip biotinas. Biotinas atlieka pagrindinį vaidmenį plaukų metabolizmo procese.

  • Apigeninas, greifrukto ekstraktas ( Citrus maxima ): Apigeninas, tai glikozidų sudėtinė dalis, itin stiprus antioksidantas. Apigeninas stiprina kapiliarus ir gerina mikro-cirkuliaciją.

  • Alyvuogių ekstraktasOlea europaea ). Alyvuogių ekstraktas turi 5α-reduktazės fermento, kuris reguliuoja testoterono poveikį plaukams. 

Klinikiniai rezultatai *

* Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo vartotojo.

Klinikiniai tyrimai buvo stebimi 4 mėnesius. 35-ių savanorių grupė buvo padalinta į lygias dalis: viena grupė naudojo placebo produktus, kita grupė naudojo PROCAPIL'HAIR .

Rezultatai parodė, kad  PROCAPIL'HAIR priemonės gerina plaukų būklę, mažina slinkimą ir stiprina folikolus.

Naudojimas

Naudokite PROCAPIL'HAIR losjoną ir šampūną kiekvieną dieną, įtrinkite priemones į skalpą. Švelniai įmasažuokite priemones. Nenuplaukite.

Naudokite PROCAPIL'HAIR mažiausiai vieną mėnesį, kad pamatytumėte rezutlatus.

 

Nėra atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Loading...