STOP PLEISKANOMS – Losjonas

STOP PLEISKANOMS – Losjonas
Gamintojas:

Institut Claude Bell (Prancūzija)


Kodas: STOP Pleiskanoms - Losjonas
Prekyboje: Taip
14,90 €
Kiekis: Į krepšelį

150 ml. losjonas nuo pleiskanų. Be parabenų!

STOP PLEISKANOMS – Losjonas

Losjonas - efektyviai naikina pleiskanas ir ramina galvos odą!


LOSJONAS NAIKINA PLEISKANAS IR RAMINA GALVOS ODĄ

STOP PLEISKANOMS :

  • Stabdo mikrobų ir bakterijų plitimą, dėl kurių atsiranda pleiskanos,
  • Subalansuoja galvos odos riebalinių liaukų veiklą,
  • Ramina ir normalizuoja skalpo mikroflorą,
  • Stabdo plaukų slinkimą.

Lipacid ir Capigen yra veikliosios medžiagos, kurios efektyviai ir greitai panaikina pleiskanas bei plaukų slinkimą. Viena iš pleiskanų atsiradimo priežasčių yra sausa galvos oda. Kaip ir mūsų kūno oda, galvos oda atsinaujina bei pašalina negyvas ląsteles nuo epidermio. Sutrikus galvos odos riebalinių liaukų veiklai sutrinka ir odos atsinaujinimo procesai. Negyvos odos ląstelės nėra tinkamai pašalinamos nuo galvos paviršiaus ir todėl susiformuoja sausos arba riebios pleiskanos.

SAUSOS PLEISKANOS :

Jei galvos odoje esančios riebalinės liaukos nepagamina pakankamai riebalų, galvos oda tampa labai sausa ir atsiranda sausos pleiskanos – balti, ploni ir išdžiuvę žvyneliai be riebalų. Taip pat dažnai yra jaučiamas nemalonus galvos niežulys.

RIEBIOS PLEISKANOS :

Šios pleiskanos būna storos, apvalios, gelsvos ir prilipusios prie galvos. Jos suformuoja tarsi gelsvą plėvelę ant galvos bei dirgina galvos odą, sukeldamos niežulį. Riebios pleiskanos atsiranda dėl perdėto riebalinių liaukų aktyvumo ir nešvarių plaukų kombinacijos.

NIEŽĖJIMO SUMAŽINIMAS

Priežastys :

Riebių ir sausų pleiskanų atsiradimo priežastys yra tokios pačios.

Pleiskanų atsiradimą gali lemti hormoninės sistemos sutrikimai, galvos odos uždegimas – dėl higienos stokos arba kasymosi. Kitos galimos pleiskanų atsiradimo priežastys yra sausas klimatas, plaukų džiovinimas karšta oro srove. Taip pat galvos odos pleiskanojimui gali turėti įtakos stresas, prasta mityba ir per dažnas galvos plovimas šarminiais šampūnais.

Pleiskanos sukuria puikias sąlygas daugintis mikroorganizmams (bakterijoms, fungi ir t.t). Pleiskanos sukelia niežulį ir todėl daugelis žmonių ima kasytis galvą taip tik pablogindami situaciją. Todėl būtina užkirsti kelią problemai nedelsiant, kuomet ji yra dar tik ankstyvoje stadijoje. 

NAUDOJIMAS

Losjonu įtrinkite drėgnus plaukus. Skalauti nereikia. Priemonę naudokite kas 2-3 dienas. Idealu yra naudoti kartu su šampūnu STOP pleiskanoms šampūnu.

Nėra atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Loading...